هاینو تکو

فیلتر براساس قیمت

1–20 از 41 کالا

22%
ارسال دو ساعته نظر خود را ثبت کنید!
1,560,000 تومان
1,230,000 تومان
haino-teko-banner

هاینو تکو یک برند نو ظهور است که در زمینه تولید ساعت هوشمند توانست خود را بر سر زبان ها بیندازد. البته تولیدات این برند فقط به ساعت هوشمند ختم نمی شود بلکه این برند در زمینه تولید هندزفری بلوتوثی haino teko نیز توانسته توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

کیفیت ساعت هوشمند هاینو تکو

وقتی برندی جدید وارد بازار می شود به صورت پیش فرض مخالفت ها و انتقاداتی به آن وارد می شود و نوعی عدم پذیرش برای آن برند به وجود می آید. برند Haino Teko نیز از مورد مستثنا نبود. اما این برند به تولید و عرضه ساعت های هوشمند با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب توانست به این مخالفت ها به سرعت پایان دهد و جای خود را در بین کاربران دوستدار تکنولوژی باز کند. کیفیت محصولات این برند با توجه به قیمت مناسب آنها کاملا قابل قبول است. وقتی ساعت هوشمند این برند را به مچ دست خود می بندید کاملا حس یک ساعت گران قیمت را خواهید داشت.

ویژگی های ساعت هوشمند Haino Teko

این روز ها توانایی مکالمه با ساعت هوشمند بین کاربران بسیار مهم جلوه می کند. مانند خیلی از ساعت های هوشمند که از برندهای مختلف وارد بازار می شود ساعت های این برند نیز این توانایی را در خود دارند. مقاوم در برابر آب، صفحه نمایش با کیفیت و بزرگ، بندهای مختلف که درون جعبه برای شما ارسال می شود و خیلی از امکانات دیگری که می توان از آنها لذت برد.

هندزفری بلوتوثی هاینو تکو

معمولا کاربران به ست کردن ابزار هوشمند خود علاقه خاصی دارند. برند haino teko با الهام از این موضوع در تولید و ساخت هندزفری هوشمند نیز موفق عمل کرده و توانسته نیاز طرفداران خود را به صورت کامل برطرف کند.

ساعت ضد آب هاینو تکو

این برند برای رقابت با برندهای کهنه کار که در زمینه تولید ساعت هوشمند فعالیت دارند اکثر محصولات خود را در مقابل آب و گرد و غبار ایمن کرده است. پس وقتی برای خرید ساعت هوشمند هاینو تکو اقدام می کنید دیگر نگران آسیب دیدن ساعت هوشمند خود در مقابل آب نباشید. بیشتر تولیدات این برند دارای گواهینامه IP67 و IP68 هستند که ایمنی لازم در برابر آب و گرد و غبار را خواهند داشت.

قیمت محصولات برند هاینو تکو

علاوه بر تمام ویژگی های فنی ساعت هوشمند یا دیگر محصولات این برند که می توانید هر یک از آنها را مطالعه کنید و بیشتر آشنا شوید، یکی از مهم ترین ویژگی های محصولات این برند قیمت تمام شده آن است.

به راحتی می توانید با یک هزینه معقول خرید ساعت هوشمند هاینو تکو را برای خود تضمین کنید.

قیمت ساعت هاینو تکو

یکی از شگفت انگیزترین بخش هایی که در خرید ساعت هاینو تکو با آن رو به رو می شوید قیمت مناسب آن است. این برند تمرکز خود را علاوه بر کیفیت کالاهای خود روی قیمت محصولات خود نیز گذاشته است. طوری اگر قصد خرید یک ساعت هوشمند ارزان و با کیفیت را داشته باشید به راحتی می توانید یکی از مدل های این ساعت هوشمند را انتخاب کنید.

بهترین مدل های ساعت هوشمند هاینو تکو

وقتی ساعت هوشمند هاینو تکو را در فروشگاه ها بررسی می کنید با چند مدل رو به رو می شوید که تقریبا همه در یک رده هستند و از امکانات زیادی پشتیبانی می کنند و هنگام خرید آنچه که بیشتر تاثیر دارد سلیقه خریدار است. اما در این میان چند مدل از این ساعت ها طرافداران بیشتری پیدا کرده اند از جمله این مدل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • Haino Teko T92 Ultra Max
  • Haino Teko T93 Ultra Max
  • Haino Teko RW-11
  • Haino Teko RW-33
  • Haino Teko RW-15
  • Haino Teko G8-Max
  • Haino Teko T99 Ultra Max
  • Haino Teko H49 Pro Max

همه ساعت های هاینو تکو با قابلیت های فراوان عرضه شده اند و انتخاب اینکه بهترین ساعت هاینو تکو کدام است کار بسیار سختی است. شاید تنها گزینه این که بتواند به شما در این زمینه کمک کند بحث سلیقه است که کدام مورد را انتخاب خواهید کرد.