تاریخ: آبان 7, 1402 دیدگاه: 4 دیدگاه

گوشی پوکو X3 Pro به روزرسانی HyperOS 1.0 را دریافت نخواهد کرد!

از پرفروش ترین گوشی های پوکو، می توانیم اشاره ای به POCO X3 PRO داشته باشیم. این گوشی از پردازنده قدرتمند اسنپدراگون 860 کوالکوم و صفحه نمایش 120 هرتزی بهره می برد. بنابراین تجربه فوق العاده متفاوتی را هنگام بازی، خواهید داشت. یک سری از گوشی ها را نام بردند که می توانند نسبت به بروزرسانی سیستم عامل خود اقدامی داشته باشند. پس این سوال هم مطرح خواهد شد که آیا گوشی موبایل POCO X3 PRO هم این آپدیت جدید را دریافت خواهد کرد؟ اگر پاسخ مثبت است، چه زمانی دقیقا این آپدیت ارائه می شود؟اما این احتمال وجود دارد که گوشی فوق، آپدیت مورد نظر را دریافت نکند.

آخرین وضعیت آپدیت و به روزرسانی HyperOS در پوکو X3 Pro

همانطور که متوجه شدید، انتظاری نداریم که این گوشی، آپدیت جدید HyperOS 1.0 را دریافت نماید. مشکلاتی که در مادربرد وجود دارد، همینطور مشکل داغ شدن بیش از حد مجاز و غیره، نشان می دهد که آپدیت را دریافت نخواهد کرد. بر اساس اطلاعات بیان شده، در می 2023، این گوشی، آخرین آپدیت خود را دریافت کرده است و از آن زمان تاکنون، شاهد به روزرسانی دیگری نبودیم.
دوست نداریم این را بگوییم، اما احتمالا این آخرین اطلاعاتی است که در رابطه با به روزرسانی پوکو X3 PRO بیان می شود و سیستم عامل HYPEROS برای این گوشی، منتشر نخواهد شد. آپدیت نهایی اندرویدی این گوشی مربوط به 5 ماه پیش می باشد، تا کنون هم آپدیتی نداشته است. دستگاه های بسیاری هستند که می توانند این به روزرسانی را داشته باشند اما منتظر آپدیت این گوشی و برنامه های آن به این صورت، نباشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۲ از ۵
از مجموع ۹ رای