تاریخ: مهر 30, 1402 دیدگاه: بدون دیدگاه

گلکسی واچ اولترا؛ سامسونگ جدی‌ترین رقیب اپل واچ اولترا را می‌سازد

همانطور که می دانید، سامسونگ یکی از بهترین شرکت ها و مجموعه هایی است که در حوزه فناوری مشغول به فعالیت می باشد. نکته مهمی که در رابطه با تولیدات سامسونگ وجود دارد، وجود نمایشگرهای باکیفیتی است که بر روی محصولات تولیدی این برند مشاهده می شود. بر اساس اطلاعاتی که بیان کردند، این کمپانی فعالیت اصلی خود را بر روی نمایشگرهای MICRO LED که ابعاد کوچکی دارند، آغاز نموده است.
این شبهه ایجاد شده که احتمالا سامسونگ قرار است از این نمایشگرهای جدید در گلکسی واچ اولترا بهره ببرد. این محصول به صورت کاملا محسوس، یک رقیب جدی برای اپل واچ اولترا محسوب می شود. بنابراین می توان در آینده فروش این ساعت هوشمند هم تاثیر به سزایی داشته باشد. البته نکته ای که باید به آن توجه کنید، این است که این ساعت تولیدی، در حال حاضر تنها یک شایعه است!
البته همیشه این شایعات هستند که توانایی تولید واقعیت دارند و آن را تقویت خواهند کرد. پس بیایید این احتمال را بدهیم که به زودی و در آینده، شاهد تولید گوشی های هوشمندی خواهیم بود که نمایشگری به شکل میکرو LED دارند. اما باز هم شواهد بیشتری را مشاهده می کنیم که ادعای تولید گلکسی واچ اولترا را تقویت می کند. در صورت معرفی این محصول به بازار، با جدی ترین رقیب اپل واچ اولترا روبرو خواهیم شد که می تواند فوق العاده جذاب تلقی گردد. منتظر اطلاعات تکمیلی باشید و در صورت به دست آوردن این اطلاعات، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای