تاریخ: آبان 6, 1402 دیدگاه: بدون دیدگاه

وان پلاس 12 رقیب جدی سامسونگ در وضوح صفحه نمایش

وان پلاس برای پرچمدار بعدی خود از بهترین پنل OLED استفاده کرده است. شایعه ای که اکنون منتشر کردند، بیانگر وجود یک نمایشگر با حداکثر میزان روشنایی بیشتر از 2600 نیت می باشد. که بر اساس آخرین بررسی ها، می توانیم آن را به عنوان درخشان ترین صفحه نمایش در جهان نام ببریم. وان پلاس 12 پنل 120 هرتزی خواهد داشت که موجب می شود از نظر مصرف انرژی، 13 درصد کمتر باشد در حالی که شاهد عملکرد بهتر 90 درصدی خواهیم بود.
این انتظار وجود دارد تا وان پلاس 12، در ماه دسامبر در کشور چین، همچنین اوایل سال آینده هم در سطح جهانی عرضه شود. وجود ویژگی هایی همچون شارژر بی سیم 50 واتی و یا دوربین های فوق العاده در این گوشی هم بیان شده است. همانطور که می دانید، بهترین گوشی های اندرویدی، از صفحه نمایش های بزرگی برخوردارند. این نمایشگرها، دارای وضوح بالایی هستند و می توانیم سامسونگ را در این زمینه، پیشروی همه بدانیم.

مقایسه روشنایی صفحه نمایش وان پلاس 12 با رقبا

شرکت BOE از جمله مجموعه هایی است که توانایی تولید نمایشگر OLED را دارد. پنل های تولیدی این مجموعه، همیشه از یک تا دو نسل پشت سر سامسونگ بوده است. اما با این وجود ممکن هست که در آینده دیگر چنین چیزی نباشد و وان پلاس 12، رقیب جدی در این مورد برای سامسونگ محسوب شود. در رویداد اخیری که 24 اکتبر در چین برگزار شد، BOE از آینده نمایشگر OnePlus 12 صحبت کرد.
بنابراین با وجود حداکثر میزان روشنایی اعلام شده از این نمایشگر که حدود 2600 نیت بیان کردند، می توان آن را به عنوان روشن ترین صفحه نمایش نام برد. وان پلاس 11 دارای حداکثر روشنایی 1300 نیتی می باشد. نمایشگر گوگل پیکسل 8 پرو هم از 2400 نیت روشنایی برخوردار است. در وان از پنل خمیده استفاده می شود و این در حالی است که سامسونگ گلکسی اس 24 اولترا، احتمالا صفحه خمیده را برای همیشه کنار بگذارد. حتی وان پلاس اعلام کرده که تعجب نکنید، OnePlus 12 در آینده از جدیدترین تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 کوالکوم استفاده خواهد کرد. شاید بر اساس شایعات، این گوشی را در دسابر سال جاری در بازار داشته باشیم یا این که نهایتا اوایل سال آینده، به بازار عرضه شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای