تاریخ: آبان 2, 1402 دیدگاه: بدون دیدگاه

معرفی سیستم عامل جدید شیائومی با نام HyperOS

شاهد معرفی و ورود سیستم عامل HyperOS در تولیدات شیائومی خواهیم بود که به تازگی بر روی سری 14 شیائومی پیاده سازی شده است.
مدت ها پیش، شایعاتی در این رابطه اعلام شد که شیائومی ادعای معرفی یک رابط کاربری جدید و همینطور سیستم عاملی به روزتر را دارد. حتی پیشتر هم شایعه ای پخش شد که MiOS را به عنوان یک جایگزین برای MIUI اعلام نمودند. حال تمامی این شایعات پایان یافتند و شیائومی رسما به معرفی سیستم عامل جدید خود بر پایه اندروید پرداخته است. این نوع سیستم به صورت جهانی عرضه می شود و همراه با سری 14 شیائومی به بازار معرفی خواهد شد.

سیستم عامل جدید شیائومی HyperOS روی کدام محصولات شیائومی استفاده می شود؟

شاید این سوال برای شما مطرح شود که آیا سیستم عامل HyperOS را تنها برای تلفن های همراه هوشمند به کار می برند یا محدوده وسیع تری را تحت پوشش قرار می دهد؟ باید بدانید که این سیستم عامل، طیف گسترده ای از محصولات شیائومی از جمله تبلت ها و ساعت هوشمند شیائومی را تحت پوشش خود قرار می دهد و می تواند 200 نوع دسته بندی محصولات شیائومی را شامل شود.
شیائومی این سیستم عامل منحصر به فرد و از پایه طراحی شده را بر روی گوشی های شیائومی 14 ارائه می دهد. اما تا کنون هیچ تصویری از طراحی این سیستم نداریم و نمی دانیم که قرار است به چه شکلی مورد عرضه قرار بگیرد. سری 14 این تولیدات، احتمالا در اوایل آبان ماه سال جاری به بازار معرفی شوند. بنابراین بایستی منتظر اطلاعات تکمیلی آن باشید. سال ها تلاش این کمپانی نتیجه داده است و حال می تواند یک سیستم عامل به روز و اختصاصی با ویژگی و امکانات بی نظیری را به بازار معرفی نماید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای