تاریخ: آبان 3, 1402 دیدگاه: بدون دیدگاه

شیائومی، اندروید 14 را برای 3 مدل از گوشی های خود منتشر کرد

شیائومی یک سورپرایز فوق العاده بزرگ را برای کاربران وفادار خود تدارک دیده است. بنابراین کاربران گوشی های هوشمند شیائومی 13، شیائومی 13 پرو و شیائومی 12T، اکنون می توانند به روزرسانی جدید اندروید 14 خود را دریافت دارند. تمامی آزمایش کنندگان بتا، مشتاقانه به دنبال این به روزرسانی هیجان انگیز بودند. اپلیکیشن هایی که به منظور پیوستن به این تست بتا هستند، از چندین هفته پیش آغاز به کار کردند. به این ترتیب، کاربرانی که خوش شانس تر هستند، این امکان را داشتند که سریع تر از سایر کاربران، به روزرسانی را دریافت و تجربه کنند.

اکنون، می دانیم که زمان آن فرا رسیده است تا تمامی کاربران، به این به روزرسانی دسترسی داشته باشند. با این حال، شیائومی همچنان آزمایش های خود را ادامه می دهد تا مطمئن شود که این نسخه در بهترین شرایط ممکن، در اختیار تمامی کاربران قرار دارد. پس بهتر است که کمی صبور باشید تا این به روزرسانی به شکلی کامل انجام شود.

  معرفی سیستم عامل جدید شیائومی با نام HyperOS

این به روزرسانی هایی که از آن صحبت می کنیم، برای کاربران شیائومی 13، شیائومی 13 پرو و همینطور شیائومی 12 تی می باشد. این را نیز به خاطر داشته باشید که اندروید 14، سیستم عاملی جدید است. مانند هر نسخه جدیدی، شاید دارای اشکال های بسیاری باشد. در صورتی که کاربری، با مشکل مهمی در این به روزرسانی روبرو شد، بهترین کار، ارائه دادن بازخورد خود به توسعه دهندگان است. اگر در شرایط این چنینی قرار دارید، می توانید گوشی خود را به نسخه پایدار و قبلی خود یعنی اندروید 13 برگردانید.

آپدیت MIUI GLOBAL مبتنی بر اندروید 14 شیائومی، یک شگفتی بزرگ و در عین حال، یک گام مهم است. پس کاربرانی که همیشه به دنبال نوآوری و پیشرفت می باشند، بایستی که منتظر به روزرسانی ها باشند. جهت بهتر ارائه شدن نسخه های به روزرسانی، بهترین کار این است که بازخورد خود را از ارتقای صورت گرفته به توسعه دهندگان اعلام نمایید. پیشنهاد ما به شما، لذت بردن از نوآوری های صورت گرفته در اندروید 14 است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای