تاریخ: آبان 9, 1402 دیدگاه: بدون دیدگاه

دارندگان گوشی هوشمند شیائومی 12T بخوانند

کمپانی شیائومی، هروز با اخباری که منتشر می کند، هیجان زیادی را در میان کاربران خود به وجود می آورد. پس از مدت ها انتظار، اکنون شیائومی تصمیم گرفت که تست این آپدیت را بر روی تلفن های همراه خود آغاز نماید. حال باید منتظر این شگفتی بزرگ باشید. توجه داشته باشید برندی که HYPEROS، سیستم عامل جدید خود را بر روی پرچمداران جدید آزمایش می کند، صاحبان سایر گوشی های میان رده را فراموش نخواهد کرد. پس این بار نیز شاهد آزمایش بر روی گوشی 12T هستیم که مبتنی بر اندروید 14 می باشد. تمامی کاربرانی که از این گوشی، در حال استفاده هستند، به دلیل به روزرسانی هایی که قرار است، وجود داشته باشد، هیجان زده شدند.

  گوشی پوکو X3 Pro به روزرسانی HyperOS 1.0 را دریافت نخواهد کرد!

آپدیت HyperOS Xiaomi 12T

آپدیت HYPEROS 1.0 را می توانیم یک به روزرسانی نرم افزاری بزرگ مخصوص گوشی های هوشمند پرچمدار شیائومی بدانیم. رابط کاربری جدید آن، بر سیستم عامل اندروید 14 مبتنی می باشد و اما بر این نظر است تا بتواند چیزی فراتر از رابط کاربری را ارائه دهد. به این ترتیب، ویژگی ها و همینطور بهینه سازی های جدیدی را به کاربران ارائه خواهد داد. هیجان انگیزترین قسمت این خبر، دقیقا همینجاست که، این آپدیت هم اکنون، مرحله آزمایشی خود را پشت سر گذاشته است.
تمامی به روزرسانی ها به شکلی داخلی در حال آزمایش هستند و کاربر می تواند بهترین تجربه را کسب کند. بر این اساس، شیائومی در سه ماهه اول سال 2024، سیستم عامل HYPEROS 1.0 را برای کاربران خود عرضه خواهد کرد. با انجام این به روزرسانی ها، حتی اقدامات امنیتی و حریم خصوصی هم حفظ می شوند. همچنین مصرف انرژی در شرایط بهتری مدیریت خواهد شد، برنامه ها سریع تر راه اندازی می شوند و در نهایت، اقدامات امنیتی پیشرفته تری را شاهد خواهیم بود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای