تاریخ: آبان 14, 1402 دیدگاه: بدون دیدگاه

تقلید سامسونگ از آیفون در ساخت بدنه تیتانیوم

پیشتر شایعاتی را شنیدیم که اعلام نمودند،گلکسی اس 24 اولترا قرار است همراه با قاب تیتانیومی وارد بازار شود. بر این اساس این امکان وجود دارد که از آیفون 15 پرو و همینطور آیفون 15 پرومکس پیروی کند. امروز یک شایعه دیگر هم بر تمامی شایعات دیگر اضافه شد که کره جنوبی آن را اعلام نمود. این واقعیت توسط این کشور و کشور مادر سامسونگ تایید شد.
یک منبع ناشناس این را اعلام کرد که گوشی هوشمند سامسونگ مدل گلکسی S24 Ultra با قاب تیتانیوم عرضه خواهد شد. البته این موضوع را هم اعلام کردند که اگر از این ویژگی استقبال شود، شرکت ممکن است تصمیمی بگیرد که آن را به سایر مدل ها نیز گسترش داده و قاب تیتانیومی را در تمامی گوشی های هوشمند و به روز خواهیم دید. قبلا هم شنیده بودیم که تمامی مدل های s24 قرار است با فریم تیتانیومی عرضه شوند. اما این مورد شایعه ای بیش نبود و آن را رد کردند.
گزارشی که این روزها به دست ما رسید، نشان داد که قاب های آلومینیومی برای گوشی های سامسونگ، قیمتی کمتر از 20 دلار دارند. بنابراین اگر قاب های تیتانیومی بازدهی خوبی داشته باشند، می توان گفت که به صرفه است. سامسونگ هم به طور آزمایشی، هدف خود را جهت ساخت 15 میلیون فریم تیتانیومی گذاشته است که در این میان گوشی های گلکسی اس 23 اولترا هم داخل آن قرار دارد. در کنار تمامی این موارد، کاملا واضح است که دریافت کننده اصلی این قاب تیتانیومی، اس 24 اولترا خواهد بود. در ادامه اعلام نمودند که s24 ultra یک صفحه نمایش تخت دارد و قاب بیرونی آن را از تیتانیوم ساختند و فریم داخلی هم آلومینیومی خواهد بود. این دقیقا مطابق با ظاهر گوشی های آیفونی است که بالا به آن ها اشاره ای داشتیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای