تاریخ: آبان 11, 1402 دیدگاه: بدون دیدگاه

تصفیه هوا شیائومی 4 گواهینامه مهم دریافت کرد

تصفیه کننده های هوایی که در داخل کشور هند تولید می شوند، بر اساس ادعای رسمی شیائومی، توانستند 4 گواهینامه ضد آلرژی را دریافت نمایند. شیائومی هند این ادعا را کرده و به این ترتیب، ارتقایی که در محصولات تصفیه کننده هوا روی داده را بیان نموده است.
دقیقا در اوایل سال جاری بود که شیائومی توانست دستگاه های تصفیه هوای هوشمند را در بازار هند عرضه کند. ویژگی های قابل توجهی در این دستگاه ها وجود داشت که می توانستند، مواد مضر را از هوای آلوده اطراف کاربر به راحتی پاک نمایند. تمامی دستگاه های تصفیه هوا، از سیستم فیلتر سه لایه برخوردار هستند. دستگاه هایی که وظیفه تصفیه هوا را بر عهده دارند و از سری 4 می باشند، قادرند تا ذرات 0.3 میکرونی کوچک را هم از بین ببرند. بنابراین دارای اهمیت به سزایی می باشد.
پس دستگاه های تصفیه کننده هوای هوشمند شیائومی از تمامی گواهینامه های لازم برخوردارند و می توانند آلرژن ها را به راحتی فیلتر کنند. به این ترتیب، دستگاه های فوق نه تنها توانایی پاکسازی هوا را دارند، بلکه این اطمینان را داشته باشید که می تواند تاثیر زیادی در بهبود آلرژی کاربران در فصول خاصی را به نمایش بگذارد. به عنوان مثال، می توانیم اشاره ای به تولید یون منفی در آن داشته باشیم که توانایی از بین بردن گرد و غبار را دارا است. در نهایت می توان تنفس بهتری داشت. وجود فیلترهای 360 درجه ای و همینطور فیلتر HEPA هم در این دستگاه تایید شده است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای