تاریخ: آبان 17, 1402 دیدگاه: بدون دیدگاه

اپل ظرفیت باتری آیفون و بازدهی آن را افزایش خواهد داد

همانطور که می دانید، معمولا اپل جهت تولید کالاهای خود از شرکت های خارجی کمک می گیرد. البته در این میان، خودش هم بیکار نمی نشیند و به مهندسی و طراحی آن چه برای گجت های خود نیاز دارد، می پردازد. بر اساس آخرین گزارشات، در حال حاضر به دنبال یافتن راه حلی است تا بتواند یک باتری فوق العاده قوی را تولید نماید. پس می توانیم اپل را در حال آزمایش بر روی متریال های جدید مشاهده کنیم که برای تولید باتری، قرار است از آن ها استفاده کند.
حتی می توانیم به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که به محتوای سیلیکونی هم توجهی نشان می دهد. از آن جایی که سیلیکون در هنگام شارژ شدن، گرم می شود، ممکن است آنقدرها متریال جالبی برای این کار و فعالیت نباشد. اما جالب تر می شود که بدانید، اپل برای این مشکل هم یک راه پیدا کرده است. ترکیبات جدیدی که به دنبال آن می باشد، نشان می دهد اپل تمایل دارد تا تراکم باتری را افزایش دهد. به این معنا که ظرفیتی بالاتر اما در همان حجم داشته باشد و به این ترتیب، شارژ سریع تر از هر زمانی انجام شود.
اپل احتمالا در تولید باتری های جدید خود از نانو لوله های کربنی استفاده خواهد کرد که به عنوان مواد رسانا هستند. این متریال می توانند، عملکرد باتری را افزایش دهند و باتری های قوی تر و همراه با ویژگی های برتری را در اختیار داشته باشیم. بر حسب همین گزارش، می توانیم اولین دستگاه های تولیدی همراه با باتری های جدید را که احتمالا هم آیفون ها را تشکیل می دهند، در سال 2025 دریافت نماییم. بنابراین منتظر می مانیم تا این غول فناوری، جذاب ترین تولیدات خود را به نمایش بگذارد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای