تاریخ: آبان 16, 1402 دیدگاه: بدون دیدگاه

چگونه برنامه های پاک شده در گوشی های شیائومی را بازگردانیم

ممکن است این موضوع برای شما هم پیش آمده باشد که برنامه هایی را از گوشی خود پاک کرده اید، بدون این که تمایل انجام این کار را داشته باشید. حتی ممکن است برنامه هایی وجود داشته باشد که به صورت منظم از آن ها استفاده ای نمی کنید و به شکلی خودکار توسط خود گوشی حذف می شوند. پس از مدتی ممکن است به آن ها نیاز داشته باشید. حتی کلیک اشتباهی بر روی دکمه حذف برنامه هم می تواند عاملی در ایجاد این پاک شدن ناگهانی به شمار آید.
حال باید این را به شما بگوییم که خوشحال باشید زیرا گوگل یک فضای خاصی را در فروشگاه گوگل پلی خود قرار داده است تا به راحتی این امکان را داشته باشید که برنامه های حذف شده از گوشی خود را مجددا دانلود نمایید. دسترسی به این مورد بسیار کار آسانی است و این امکان را خواهید داشت تا تمامی برنامه های حذف شده را مجددا بازگردانید. البته یک نکته مهم در این میان وجود دارد، این که این برنامه تنها مجوز دسترسی به برنامه هایی را به شما می دهد که از این فروشگاه دانلود کرده اید. پس اگر برنامه ای را از فروشگاه دیگری دانلود و نصب کردید، می توانید نام آن را به شکلی دستی در گوگل پلی سرچ نمایید و مجددا آن را دانلود کنید.

دسترسی به برنامه های پاک شده در گوگل پلی

  1. ابتدا وارد فروشگاه GOOGLE PLAY شوید.
  2. بخش مدیریت برنامه ها و دستگاه را انتخاب کنید.
  3. در قسمت بالای صفحه، گزینه ای با عنوان مدیریت وجود دارد که باید بر روی آن کلیک نمایید.
  4. پس از این که وارد شدید، منوی کشویی که در قسمت بالای آن قرار دارد را انتخاب نمایید. بر روی قسمت نصب نشده ها کلیک کرده تا بتوانید تمامی برنامه هایی که قبلا در گوشی شما وجود داشت و اکنون حذف شدند را ببینید.

بک آپ گرفتن از برنامه های خود

یکی دیگر از روش هایی که می توانید از آن جهت بازگردانی برنامه های پاک شده خود کمک بگیرید، بک آپ گرفتن از برنامه ها است. بک آپ گرفتن مداوم از گوشی، موجب می شود تا درصورت مواجهه با این مشکل، بتوانید آن را به راحتی حل نمایید. لازم است این نکته را هم بدانید که بک آپ گرفتن در گوشی های شیائومی کار بسیار راحتی است و می توانید آن را در زمان کمی انجام دهید.

بازیابی داده های پاک شده با کمک نرم افزار MI PHONE DATA RECOVERY

در صورتی که هیچ یک از روش های فوق را نمی توانید اجرایی کنید و توانایی بازیابی داده های پاک شده خود را ندارید، بهترین کار این است که برنامه MI PHONE DATA RECOVERY را امتحان کنید. پس می توانید بدون هیچ بک آپ گرفتنی، داده های پاک شده در تلفن همراه خود را مورد بازیابی قرار دهید. این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانید هر آن چه که در گوشی خود داشته اید را مجددا به دست آورید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای