تاریخ: آبان 24, 1402 دیدگاه: بدون دیدگاه

چگونه اکانت threads را حذف کنیم، بدون حذف شدن اکانت اینستاگرام

همانطور که می دانید، تردز در اوایل ماه جولای راه اندازی و با توجه به کنجکاوی برخی از کاربران، توانست تنها در 5 روز اول راه اندازی و معرفی، چیزی بالغ بر 100 میلیون کاربر را به دست آورد. با این وجود، تمامی کاربران threads این موضوع را متوجه شدند که آن همانند یک خیابان یک طرفه می ماند. پس هنگامی که نسبت به فعال نمودن یک حساب در تردز پرداختند و قصد حذف آن را داشتند، لازم بود تا کل اکانت اینستاگرام خود را حذف نمایند.
در حال حاضر، مدیر کل اینستاگرام این موضوع را اعلام نموده است که این محدودیت برداشته شده و هر کاربری می تواند به راحتی اکانت خود را حذف کند. کاربران باید از قسمت تنظیمات به حساب خود بروند. در نهایت، گزینه حذف و یا غیرفعال نمودن نمایه را انتخاب کنند. با توجه به نامی که برای این قسمت در نظر گرفتند، می توانید به صورت موقتی، حساب خود را غیرفعال و تعلیق نمایید. یا این که برای همیشه، به حذف آن بپردازید. در هر صورت، نکته مهمی که وجود دارد، عدم تحت تاثیر قرار گرفتن حساب اینستاگرام شما می باشد.
بر اساس بررسی های صورت گرفته، اخیرا نحوه به نمایش درآوردن پست ها در این برنامه تغییر کرده است. بنابراین شبیه به فیس بوک هست. همچنین امکانات دیگری همچون محدود نمودن این اکانت را هم بیان کردند که لازم است برای آن به تنظیمات و حریم خصوصی مراجعه نمایید. دقت کنید که تنظیمات اکانت خود را به درستی و دقیقا بر اساس آن چه در نظر دارید، ساماندهی نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای