تاریخ: اسفند 13, 1401 دیدگاه: بدون دیدگاه

کاغذ دیجیتال شیائومی با قابلیت ذخیره

امروزه، خرید و استفاده از کاغذهای دیجیتال، رونق بسیاری پیدا کرده است. تا حدی که افراد زیادی را مشاهده می کنید با در دست داشتن این نوع کاغذهای دیجیتال، به کارهای خود می رسند. اما نکته مهمی که در این رابطه وجود داشت، عدم سیو شدن مطالبی بود که در آن ها یادداشت می شد. پس عدم ذخیره سازی مطالب موجب شده بود تا برخی افراد از خرید آن دستگاه، خودداری نمایند یا این که پس از خرید، آنقدرها هم از آن استفاده مناسبی نداشته باشد. این مشکل با تولید کاغذ دیجیتال شیائومی رفع شده است تا افراد بتوانند به راحتی، مطالب نوشته شده را مورد ذخیره سازی قرار دهند. بنابراین، با افزودن این قابلیت، افراد بیشتری می توانستند نسبت به خرید این نوع از کاغذهای دیجیتال اقدام کنند. عدم ذخیره سازی مطالب کاغذ دیجیتال، یک عیب بزرگ محسوب می شود که برای خریداران اهمیت بالایی دارد. البته لازم است بدانید که برنامه ها و به عبارتی اپلیکیشن هایی وجود دارند تا شما بتوانید، نسبت به ذخیره سازی مطالب مورد نظر خود اقدام کنید.

چرا باید از کاغذ دیجیتال استفاده کنیم ؟

تمامی ابزارهای سنتی، با توجه به پیشرفتی که در تکنولوژی شاهد آن هستیم، روز به روز از جایگاهی که دارند، تنزل پیدا می کنند. همانطور که می دانید، سرانه تولید کاغذ، رشد زیادی داشته است که این مورد با نگهداری از محیط زیست، تناقض بالایی دارد. هر ساله شاهد این هستیم که تولید کاغذ بیشتر و بیشتر می شود و همین مورد عاملی است در افزایش مصرف همان کاغذها و در نهایت، ضربه ای که به محیط زیست وارد می شود.
در این میان، افراد به دنبال راه چاره ای بودند تا بتوانند مصرف کاغذ را کاهش دهند و به نوعی به طرفداری محیط زیست برآمدند. اولین کار، تولید کاغذهای دیجیتال بود که با نام تخته سیاه دیجیتال هم شناخته می شوند. با تولید و عرضه این محصول، شاهد آن بودیم که سرانه مصرف کاغذ، تکان بزرگی خورد. اگر دارای شغل خاصی هستید که در آن به صورت مداوم به نوت برداری نیاز دارید، خرید و استفاده از کاغذهای دیجیتال را به شما پیشنهاد می دهیم.

کاغذ دیجیتال

طراحی کاغذ دیجیتال شیائومی

در نگاه اولی که به کاغذ دیجیتال شیائومی دارید، تفاوتی میان آن با تبلت مشاهده نخواهید کرد. یک نمایشگر بزرگ از نوع LCD که حاشیه های کوچکی را برای آن در نظر گرفته اند. پس از این که آن را روشن کنید، هیچ گونه طیف رنگی خاصی را مشاهده نخواهید کرد و بنابراین هیچ نور مضر آبی را ندارد. در صورتی که نسبت به تهیه این کاغذهای دیجیتالی اقدام کنید، می توانید با هرگونه قلم و کاغذ خداحافظی کنید زیرا تمامی نیازهای شما را در این زمینه رفع می کنند.
وزن این نوع از کاغذهای دیجیتال بسیار مناسب است، به گونه ای که می توانید به راحتی در جهت حمل و نقل آن ها اقدام کنید و شرایط ایده آلی در این رابطه خواهید داشت. در کنار این کاغذ دیجیتالی، آهنربایی تعبیه شده است تا بتوانید قلم خود را نگهداری کنید و آن را گم نکنید. در واقع با این روش از طراحی، قلم شما همیشه در دسترس خواهد بود. به طوری که نه آن را گم خواهید کرد نه این که جا می گذارید.
از آن جایی که اعلام نمودیم این تخته سیاه دیجیتالی، هیچ نور آبی رنگی از خود تولید نمی کند، بنابراین می تواند یک گزینه مناسب برای کودکان باشد. یک ابزار سرگرم کننده و به عبارتی ابزاری جهت افزایش میزان خلاقیت کودکان شمرده می شود. پس در خرید آن شک نداشته باشید تا بتوانید به یک ابزار مخصوص و محافظ محیط زیست دسترسی پید کنید.

عملکرد

شیائومی تمامی شرایط را فراهم کرده است تا بتوانید با استفاده از کاغذ دیجیتال، هر نوع ایده ای که در ذهن دارید را اجرا کنید. این دستگاه توانسته است به راحتی، جای کاغذ و قلم های سنتی را بگیرد و به این ترتیب، هیچ گونه کمبودی در این زمینه برای شما وجود نخواهد داشت. نمایشگر این تخته سیاه های دیجیتال را به فشار حساس کرده اند. بنابراین می توانید با فشاری که به قلم خود وارد می کنید، میزان ضخامت آن را مشخص کنید.
بعد از بررسی و استفاده چند روزه از این محصول کارشناسان موبونیاز دریافتند از مهم ترین کارهایی که می توانید با استفاده از این قلم و کاغذ دیجیتال انجام دهید، طراحی، نقاشی و نوت برداری هستند. همچنین می توانید از آن جهت جزوه برداری تحصیلی استفاده کنید. از این تخته سیاه های دیجیتالی تحت عنوان یک دستیار تجاری کمک بگیرید. همچنین می توانید از این وسیله به عنون یک تابلو جهت اعلام پیام های خانوادگی هم بهره ببرید. در رابطه با دفاتر مخصوص نقاشی کودکان هم پیشتر اعلام کردیم که این امکان میسر است و هیچ گونه ضرری برای کودکان ندارد.
نوع نمایشگری که برای این محصول در نظر گرفته اند، مات و بدون بازتاب نور است. بدین ترتیب، می توانید در زمان استفاده از وضوح و شفافیت اطلاعات درج شده بر روی آن، نهایت لذت را ببرید. دو دکمه برای این محصول در نظر گرفته اند که کارایی آن را بهتر و بیشتر می کند. به این صورت که می توانید با فشردن یک دکمه، اطلاعات وارد شده در صفحه را به طور کامل پاک کنید. دیگری دکمه مرتبط با قفل پاک کردن صفحه است. با فشردن این دکمه، دیگر اطلاعات صفحه به طور ناخواسته پاک نخواهند شد و یا بایستی در صورت تمایل به پاک نمودن صفحه مورد نظر، قفل را غیر فعال کنید.

کاغذ دیجیتال شیائومی

باتری کاغذ دیجیتال شیائومی

شیائومی در تولید کاغذهای دیجیتال خود، ترجیح داده است تا به جای استفاده از باتری قابل شارژ، از باتری های سکه ای بهره ببرد. این باتری ها قابلیت تعویض دارند و علیرغم این که ظاهر کوچکی دارند، می توان برای مدت زمانی طولانی از آن ها بهره مند شد. بر اساس ادعای سازندگان، باتری مورد نظر تا مدت زمان یک سال نیازی به تعویض ندارد.
حتی اگر روزانه تا صدها بار هم از آن استفاده کنید و صفحه آن را پاک نمایید باز هم می توانید بر روی شارژدهی 365 روزه آن حساب کنید. در حقیقت این مورد به آن دلیل است که نوشتن و پاک کردن آن نوشته ها، انرژی زیادی را مصرف نمی کند، به همین دلیل، باتری قابلیت زیادی دارد. در حال حاضر شیائومی، نسبت به تولید و عرضه کاغذهای دیجتالی اقدام کرده است که قابلیت ذخیره سازی دارند. پس اگر قصد خرید در این زمینه دارید، بهترین و کامل ترین آن را انتخاب کرده و در جهت خرید آن اقدام کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای