تاریخ: آذر 9, 1401 دیدگاه: بدون دیدگاه

چگونه اپل ایدی فراموش شده را پیدا کنیم؟

ممکن است  اپل ایدی به هردلیلی فراموش شود و دیگر به خاطر نداشته باشید و برای بسیاری از کارها به آن احتیاج پیدا کنید و شما هم با سوال” چگونه اپل ایدی فراموش شده را پیدا کنیم؟ “مواجه شوید ،راه های مختلفی برای بازیابی رمز اپل ایدی فراموش شده وجود دارد که می‌توانید از آن ها کمک گرفته و رمز خود را بازیابی کنید.

ما در این مقاله در رابطه را نحوه بازیابی اپل ایدی فراموش شده برایتان مطالبی جمع آوری کرده ایم اگر شما هم اپل ایدی خود را فراموش کرده اید بهتر است در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

شرکت اپل یکی از تولید کننده های مهم در رابطه با تولید موبایل ، لب تاپ و ای پد می‌باشد، امروزه افراد زیادی از مارک اپل خریداری کرده و استفاده می کنند، یکی از رمزهایی که شرکت اپل برای بسیاری از کارکردهای آن قرار داده است اپل ایدی می‌باشد،بسیاری از افراد بر این باورند که اپل ایدی تنها برای استفاده ایمیل به کار می رود ولی این تفکر کاملا اشتباه است زیرا برای بسیاری از کار ها مانند دانلود برنامه ، دانلود فیلم و موسیقی، بکاپ گرفتن از اطلاعات مهم، آپدیت کردن،  ردیابی وسیله گم شده و غیره نیاز به اپل ایدی می‌باشد.

بازگردانی اپل ایدی از طریق ایمیل

یکی از راه هایی که می توانید اپل آیدی خود را بازگردانید ایمیل است برای این کار می توانید به ایمیلی که با آن حساب خود را تشکیل داده اید مراجعه کنید معمولا شرکت اپل ایمیل هایی را از این طریق برای شما فرستاده ممکن است رمز شما در این ایمیل ها موجود باشد پس از مراجعه کردن به ایمیل خود بهتر است تمامی مواردی که در ایام گذشته برای شما ارسال شده است را با دقت چک کنید تا شاید رمز اپل آیدی در آن موجود باشد این را یکی از آسان ترین و راحت ترین راه های بازگردانی رمز است بنابراین اولین راه برای پیدا کردن اپل آیدی نگاه کردن به ایمیل می باشد.

بازگردانی اپل ایدی از طریق ایمیل-moboniaz.com

پیدا کردن اپل آیدی از طریق وسیله اپل

 اگر شما از قبل با گوشی و یا آیپد خود حساب کاربری ساخت باشید و با این حساب به گوشی خود متصل شده می توانید اپل آیدی را به راحتی بازگردانده از آن استفاده نمایید برای اینکار می بایست به قسمت تنظیمات گوشی مراجعه کرده و یک گزینه به شکل چرخ دنده مشاهده می کنید این گزینه را لمس کرده در ابتدای صفحه باز شده میتوانید اسم و ایمیل خود را مشاهده کنید این ایمیل نمایش داده شده همان اپل آیدی شما است باز گردانی اپل آیدی به وسیله خود گوشی یا آیپد به همین راحتی می باشد.

پیدا کردن اپل آیدی از طریق وسیله اپل-moboniaz.com

بازگردانی اپل ایدی از طریق سایت

یکی از کارهایی که وب سایت اپل برای مشتریان خود انجام داده است بازگردانی اپل آیدی می باشد در این وب سایت قسمتی برای افرادی که اپل آیدی خود را فراموش کردن موجود می باشد اگر برای شما هم این اتفاق افتاده است می توانید به وبسایت اپل مراجعه کرده و به گزینه فراموش شدگان بروید، دراین  قسمت می بایست اسم و فامیل خود را به طور کامل وارد کرده همچنین داشتن ایمیلی که با آن رمز اپل خود را ساخته اید ضروری می باشد و در این قسمت وارد می شود.

پس از اتمام مراحل بالا یک صفحه برای شما باز شده که در آن تاریخ تولد و زمانی که اپل ایدی خود را ساخته اید می‌بایست وارد شود، سپس دو گزینه برای شما ظاهر می‌شود که می توانید از این طریق این دو گزینه اپل ایدی را بازیابی کنید.

راه اول از طریق ایمیل بوده اگر این گزینه رالمس کنید یک ایمیل و رمز بازیابی برایتان به همان ایمیل قبلی ازسال می شود، ایمیل ارسال شده همان اپل آیدی می‌باشد.

اگر گزینه دوم را انتخاب کنید چند سوال امنیتی از شما پرسیده می شود اگر به این سوالات بتوانید پاسخ دهید یک ایمیل برای شما نمایش داده می شود که همان اپل ایدی می باشد.

یکی دیگر از راه هایی که برای بازیابی رمز مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از گوشی ای یو اس 10 به بالا می باشد،برای این کار می بایست گزینه تنظیمات گوشی را لمس کرده سپس به روی نام خود که در بالا قرار گرفته است کلیک کنید، پس از انجام دادن این مراحل گزینه password security را لمس کنید.

پس از آن قسمت change password را انتخاب کرده و رمز خود را وارد نمایید تا بتوانید یک رمز جدید تشکیل دهید. تا اینجا با روش هایی که بتوانید به این سوال “چگونه اپل ایدی فراموش شده را پیدا کنیم؟” جواب دهید آشنا شدید امیدواریم این مطلب برای شما کاربردی بوده باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای