همه چیز در مورد شیائومی اسمارت بند 8 پرو

شیائومی این تصمیم را گرفته است تا جدیدترین محصول خود که عنوان شیائومی اسمارت بند 8 پرو دارد را معرفی کند. مهم ترین ویژگی بارز این محصول در مقایسه با نمونه های مشابه قبلی، نمایشگر بزرگتر آن است. صفحه نمایش آن را در ابعاد 1.74 اینچی بیان کردند که می تواند حتی به رقابتی با اپل واچ های موجود بپردازد. هفته آینده در چین قرار است این محصول به بازار معرفی گردد.

رونمایی شیائومی از Smart Band 8 Pro

مدت زمان معرفی آتی شیائومی را می توانیم چیزی در حدود 3 ساعت بیان کنیم. این معرفی به عنوان طولانی ترین و حتی بزرگترین موارد در طول تاریخ این شرکت تا کنون خواهد بود. لی جون، یکی از بنیان گذاران شیائومی است که قرار است به سخنرانی بپردازد. پس از سخنرانی این فرد، معرفی یک مجموعه از محصولات جدید شیائومی را خواهیم داشت. محصولاتی همچون XIAOMI MIX FOLD 3 و XIAOMI PAD 6 MAX از جمله مواردی هستند که گویا قرار است در خط تولید شیائومی وجود داشته باشند.
شیائومی پیشتر در زمینه عرضه SMART BAND 8 PRO اطلاعاتی را بیان کرده که احتمالا این کار را در 14 آگوست 2023 انجام خواهد داد. از این بند هوشمند در واقع به عنوان یک نسخه ارتقا یافته نسخه های معمولی استفاده خواهند کرد که ردیاب تناسب اندام هم هستند. اگر سری به سایر نقاط جهان بزنیم، شاهد استفاده آن ها از بند هوشمند شیائومی 7 خواهیم بود.
این بند در پلتفرم های گوناگونی همچون آمازون موجود بوده در حالی که بازار چین به دنبال معرفی مدل پرو بند 8 است. بند فوق از نمایشگر 1.74 اینچی برخوردار هست که بزرگتر از بند 7 می باشد. این ویژگی را دقیقا از روی پوسترهای معرفی خود شیائومی متوجه شده ایم که بیانگر این موضوع هستند.

ویژگی های جدیدترین اسمارت بند شیائومی

بر اساس تیزرهای معرفی بند 8 پرو بر روی گوشی های هوشمند چینی به این نتیجه رسیده ایم که این محصول ویژگی های جذاب تری نسبت به نسخه قبلی آن دارد. جالب است بدانید که نمایشگر SMART BAND 8 PRO در مقایسه با نمونه قبلی، فوق العاده چشمگیرتر هست. نمایشگر نسخه قبلی، 1.64 اینچی بوده در حالی که این مدل آخر 1.74 اینچ خواهد بود.
نرخ تازه سازی بند 8 پرو، 60 هرتز است و تراکم پیکسلی 336 PPI دارد. مشخصاتی که برای این بند بیان کردیم، بیشتر آن را به سمت یک ساعت هوشمند نزدیک می کند. شیائومی وعده های دیگری هم داده است که اکثرا مرتبط با قابلیت تعویض دستبندها است که در رنگبندی و سبک های مختلفی وجود خواهد داشت. در اسمارت بند 8 پرو می توانید ویجت هایی را ببینید. مشاهده اطلاعات مربوط به ضربان قلب و همینطور پخش کننده های رسانه ها هم به صورت همزمان میسر خواهد بود.
بهتر است بدانید که ویجت های موجود را هم می توانید شخصی سازی کنید و بر اساس نوع علاقه خود نسبت به تنظیم آن ها بپردازید. با توجه به نزدیک شدن زمان عرضه SMART BAND 8 PRO، تمامی علاقمندان برند خاص شیائومی تمایل دارند تا در این رویداد حضور مستقیمی داشته باشند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای