هدفون مناسب کودکان

اگر قصد تهیه هدفون برای کودک خود را دارید بایست به فاکتور های بسیاری توجه کنید. برای مثال باید بدانید که تنها اندازه و یا ظاهر نباید معیار اصلی شما برای خرید باشد. هدفون مناسب کودکان است که به صورت اختصاصی برای کودکان  تولید شده است. هدفونی که شما خریداری می کنید بایست از امکاناتی همچون کنترل بلندی صدا برخوردار باشد تا از آسیب به شنوایی کودک خودداری نماید. به تبع راحتی یکی از دیگر موارد خرید هدفون مناسب کودکان می باشد. بیشتر افرادی که از مرز سی سالگی عبور می کنند شنوایی آنها در مقایسه با کودکان کاهش می یابد. در نتیجه مسلم است هدفون بزرگسالان مناسب کودکان نخواهد بود و در استفاده طولانی مدت آسیب های بسیاری به شنوایی آنها وارد خواهد کرد. در عصر تکنولوژی و به خصوص در این دو سال اخیر شرکت در کلاس های مجازی و استفاده بیشتر از گوشی موجب شده هدفون بیشتر از قبل به کار آید. همین موضوع نیز نشان می دهد که بایست به فکر خریداری هدفون مناسب کودکان باشیم. شما با داشتن اطلاعات کافی در خصوص  این موضوع به خوبی قادر به تهیه هدفون مناسب کودکان خواهید بود. به همین جهت اگر تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هدفون مناسب کودکان را دارید تا انتها همراه ما باشید.

هدفون مناسب کودکان-وب سایت موبونیاز

نکاتی که باید قبل از خرید هدفون مناسب کودکان به آن توجه نمایید

برند ها و کمپانی های متعددی در حیطه تولید هدفون مناسب کودکان فعالیت می کنند. مواردی وجود دارد که سبب تمایز این هدفون با هدفون های معمولی می گردد. برای مثال در یک بیان ساده مصرف کنندگان این محصول کودکان هستند و در نتیجه کمی در نگهداری با سهل انگاری عمل می کنند. در نتیجه هدفون های مخصوص کودکان مقاوم تر بوده و استحکام بالای دارند.

محدود کننده صدا

امکان محدود کردن صدا از مهم ترین نکاتی است که بایست قبل از تهیه هدفون مناسب کودکان مد نظر قرار دهید. این ویژگی در بعضی از مدل های بزرگسال نیز ارائه می گردد و یک قابلیت کاربردی می باشد. این قابلیت میزان صدا را در یک محدوده مشخصی نگه داشته و اجازه نمی دهد از این بازده تخطی نماید. توجه کنید که برخ از هدفون های بچه گانه در بازار وجود دارد که دارای طراحی و دیزاین رنگارنگی می باشند و نظرات کودکان را به سمت خود می کشاند. ولیکن مجهز به قابلیت محدود کننده صدا نبوده و توصیه می کنیم از خرید آن اجتناب کنید.

حداکثر بلندی صدا

برای هدف کودکان بیشترین میزان صدا هشتاد و پنج دسی بل در نظر گرفته شده است به هر اندازه که شما به میزان کمتری از هدفون استفاده نمایید می توانید صدا را افزایش دهید.

بهترین هدفون های بچه گانه

در ادامه برخی از بهترین هدفون های بچه گانه را برای شما شرح خواهیم داد که در کنار اینکه آسیبی به شنوایی کودک وارد نمی کند از لحاظ ظاهری برای کودکان جذاب می باشد.

بهترین هدفون های بچه گانه-وب سایت موبونیاز

 هدفون JBL JR310BT مناسب هدفون برای کودکان

از بهترین مزیت های که می توان برای هدفون Jr310BT نام برد محدود کننده صدا، طراحی زیبا در رنگ بندی های متنوع، راحتی بالا می باشد. همچنین بلندی صدای آن ۸۵ دسی بل بوده و با خیال راحت می توانید آن  را برای کودک خود تهیه نمایید.‌  یکی دیگر از بهترین قابلیت های این هدفون وزن بسیار سبک آن با بدنه قابل تا شو آن می باشد. به طوری که به سهولت در کیف مدرسه جای می گیرد. علاوه بر این موارد قیمت مناسبی که دارد موجب شده است انتخاب بسیاری از والدین برای خرید باشد.

هدفون Puro Sound Labs BT2200

یکی دیگر از گزینه های که می توانیم در فهرست بهترین و مناسب ترین هدفون درج کنیم هدفون Puro Sound Labs BT2200 می باشد. این هدفون از طراحی به خصوصی برخوردار می باشد که برای کودکان با سلایق پیچیده بسیار مناسب می باشد. این هدفون که مناسب کودکان می باشد  مجهز به میکروفون بوده ولیکن نمی تواند صدای اضافی را حذف نماید.

هدفون Puro Sound Labs BT2200-وب سایت موبونیاز

هدفون ICIever BTH12

این هدفون یعنی ICI ever BTH12 در بین مناسب ترین هدفون کودکانه قرار می گیرد. از اصلی ترین مواردی که می تواند شما را به خرید این هدفون ترغیب نماید عمر بالای آن می باشد.‌ بهره مندی از نوار LED سبب شده  طراحی خاص و زیبای داشته باشد. این هدف مجهز به درایو چهل میلی متری بوده و همچنین مجهز به  قابلیت محدود کننده صدا نمی باشد. با این حال این امکان برای شما در هدفون ICIever BTH12 فراهم می باشد که به کمک دکمه های که بر روی هدفون تعبیه شده است بلندی صدا را تنظیم نمایید.

هدفون Jlab Audio Jbuddles

اگر به دنبال هدفونی ارزان قیمت برای کودکان خود هستید هدفون Jlab Audio Jbuddles برای شما مناسب خواهد بود. از محدود کننده صدا بهره برده است و در کنار آن امکان تا شدن آن وجود دارد. وزن این هدفون ۲۰۰ گرم می باشد.

هدفون Jlab Audio Jbuddles-وب سایت موبونیاز

اگر به دنبال هدفونی دخترانه هستید پیشنهاد ما به شما P47M  خواهد بود با وجود انکه مجهز به محدود کننده صدا نمی باشد ولیکن قابلیت تعبیه کارت حافظه بر روی آن وجود دارد.

کلام پایانی

مناسب ترین هدفونی که شما می توانید برای کودک خود تهیه نمایید بهتر است که مجهز به ویژگی محدود کننده صدا باشد و قادر به کنترل بلندی صدا باشد. در غیر این صورت پس از مدتی شاهد آسیب به شنوایی کودک خواهید بود. امیدواریم توانسته باشیم به  سوالات شما را  در زمینه هدفون مناسب کودکان پاسخ داده باشیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای