ریست کردن گوشی سامسونگ قفل شده

بعد از قفل شدن گوشی می توان گوشی را ریست کرد تا مشکل به وجود آمده حل شود، راه حل های مختلفی برای ریست کردن گوشی سامسونگ قفل شده وجود دارد که ما در این مقاله برای شما شرح داده ایم، اگر چنین مشکلی برایتان اتفاق افتاده و در صدد برطرف کردن آن هستید بهتر است در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

به احتمال زیاد همه ی ما به هنگام استفاده از تفلن همراه دچار مشکلاتی شده ایم که برای حل کردن آن به موبایل فروشی مراجعه کرده ایم، اما با وجود اینترنت و پیشرفت علم و تکنولوژی مشکلات بسیاری مانند قفل شدن گوشی ، ارور دادن و مسائل این چنین با یک جستجوی ساده در گوگل قابل حل می‌باشد.

ریست کردن تلفن همراه

یکی از کارهایی که قبل از انجام ریست می‌بایست انجام دهید بکاپ گرفتن از اطلاعات مورد نیازتان مانند گالری، مخاطبان و غیره است زیرا در هنگام انجام ریست فکتوری اطلاعاتی که در حافظه داخلی موبایل ذخیره شده است پاک و از بین می رود، برای ذخیره کردن این اطلاعات می‌توانید از طریق لب تاب و مموری آن ها را کپی و ذخیره کنید و یا اگر حسابی در گوگل دارید می‌توانید از این طریق از اطلاعات مورد نیاز خود بکاپ گرفته و نگه دارید.

ریست کردن تلفن همراه-moboniaz.com

نحوه ریست کردن گوشی سامسونگ

  • ریست فاکتوری و بازگشت به حالت کارخونه

 برای ریست فکتوری کردن که یکی از متداول ترین روش های ریست می‌باشد می‌بایست کلید home,power,volume upرا نگه دارید ، این دکمه ها می‌بایست تا زمانی که گوشی به حالت ویبره قرار بگیرد نگه داشته سپس دکمه های power up, power downرا فشار دهید و گزینه reset factory را لمس کرده و علامت power را فشار دهید.

پس از انجام دادن مراحل بالا ریست کردن گوشی سامسونگ قفل شده در کمتر از 5 دقیقه انجام می سود ، سپس ری استارت کردن گوشی را با فشردن علامت reboot sistem now و زدن دکمه ی power ری استارت کردن گوشی را به اتمام برسانید.

با انجام دادن مراحل بالا گوشی شما باز شده و می‌توانید به مانند گذشته از آن استفاده کنید.

اما در بسیاری از گوشی های سامسونگ امروزی گزینه ای homeوجود ندارد این افراد می‌بایست کلید زیر کلیدهای ولوم که در گوشی تعبیه شده است را به جای کلید home فشار دهید.

  • ریست کردن گوشی با کد

یکی دیکر از روش هایی که برای ریست کردن گوشی سامسونگ قفل شده به کار می رود و گزینه ی آسانی به شمار می آید ریست کردن به وسیله  کد مخصوص است.

تنها کاری که شما در این روش می‌بایست انجام دهید این است که کد *2767*3855# را شماره گیری کنید در این مدل از ریست کردن هیچ گونه صفحه ای باز نشده و اعلانی برایتان نخواهد آمد و تنها با زدن گزینه مربع ریست کردن گوشی انجام می شود.

یکی از مشکلاتی که این روش دارد این است که شما نمی‌توانید در وسط کار از ریست کردن پشیمان شوید زیرا هیچ راه بازگشتی ندارد بنابراین ابتدا از اطلاعات خود به طور کامل بکاپ گرفته و ذخیره کرده سپس اقدام به ریست کردن کنید.

ریست کردن گوشی با کد-moboniaz.com

  • ریست گوشی سامسونگ اندروید ۱۰ و ۱۱

 برای ریست کردن گوشی سامسونگ می‌توانید از طریق تنظیمات این کار را انجام دهید. برای این کار ابتدا به قسمت تنظیمات گوشی رفته و general management را لمس نمایید، سپس گزینه reset برای شما ظاهر می‌شود که می توانید آن را فشار داده و بعد از آن factory data reset را لمس کنید تا از این طریق گوشی شما به طور کامل ریست شده و مشکل به وجود آمده حل شود.

  • ریست کردن گوشی در اندرویید های پایین

در گوشی هایی که اندروید پایین داشته و بروز نمی‌باشد ممکن است ریست کردن اندکی متفاوت باشد. برای ریست کردن این گوشی ها می‌توان به قسمت تنظیمات آن رفته سپس گزینه ی back upو resetرا فشار دهید.

پس از انجام دادن مراحل بالا گزینه یfactory data reset برای شما به نمایش گذاشته می شود این گزینه را انجام دهید تا  صفحه ای برایتان باز شود،در این صفحه گزینه reset device مشاهده می‌شود این گزینه را فشار دهید. در نهایت برای اتمام شدن مراحل ریست erase everything را لمس کنید تا ریست به طور کامل انجام شود.

ممکن است در انتهای کار صفحه ای برای هشدار به شما در خصوص حذف داده و اطلاعات باز شود که شما می‌بایست آن را تایید کرده تا ریست انجام شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای