رونمایی از ساعت هوشمند پیکسل واچ 2 توسط گوگل

خبر خوب برای طرفداران ساعت های هوشمند کمپانی گوگل این است که تا اواخر سال میلادی نسخه جدیدی از ساعت های هوشمند این برند با نام پیکسل واچ 2 رونمایی خواهد شد. بنابراین امکان تغییر هیچ گزینه و یا ویژگی در این محصول وجود ندارد. ساعتی که از آن صحبت می کنیم را قرار است در کنار سری پیکسل 8، در ماه اکتبر، به بازار، رونمایی کنند. پس عرضه این ساعت هوشمند، اکتبر همین امسال خواهد بود. بر اساس اطلاعاتی که تا کنون به دست ما رسیده است، همه چیز این ساعت هوشمند جلب توجه می کند!

برخی ویژگی های پیکسل واچ 2

دستگاه های EOS امروز با نام PIXEL WATCH 2 در کاتالوگ اصلی به نمایش درآمدند. در این لیست، دستگاه های اندرویدی را خواهیم دید که بیانگر این است توسعه دهندگان، می توانند هنگام توزیع برنامه ها به آن دسترسی داشته باشند و از این ها استفاده کرده و بهره ببرند. فهرست های موجود، معمولا برخی از مشخصات دستگاه ها را همراه با تصاویر بیان می نمایند. بهترین مورد این است که بدانید، تقریبا در تمامی مواقع، این لیست ها کاملا دقیق می باشند.
در ابتدای امر، بیایید با بیان نوع چیپ ست شروع کنیم. این ساعت هوشمند قرار است با W5 عرضه شود. که در واقع استاندارد QUALCOMM SW510 خواهد بود. همچنین قرار بر این است که یک رم 2 گیگابایتی هم دریافت نماید. ساعت جدید WEAR OS 4 از ویژگی پشتیبانی گیری برخوردار است و بهترین کار جهت اطمینان از این مورد، بررسی این موضوع می باشد.

شایعات و مشخصات اضافی دیگر

با توجه به مشخصات اضافی بیان شده، نشان می دهد که ساعت پیکسل قرار است با یک صفحه نمایش در وضوح 384*384 پیکسل عرضه شود. شایعاتی هم در این رابطه پخش شده که گوگل از پنل سامسونگ استفاده کرده است. متاسفانه، اطلاعات زیادی را در رابطه با این ساعت هوشمند جدید فاش نکردند. اما از آن جایی که ماه اکتبر، خیلی هم دور نیست می توانید منتظر نشت اطلاعاتی باشید. ما هم با اولین اطلاعاتی که بیان می شود، اطلاع رسانی در این رابطه را برای شما خواهیم داشت.
زمانی که پیکسل واچ اصلی به بازار معرفی شد، ورود خوبی داشت. بنابراین به این باور رسیدیم که به جز اپل واچ، ساعت های هوشمند خوب دیگری هم هستند و نباید تنها به مشاهده و خرید اپل واچ ها بسنده نماییم. این ساعت ها در سری گلکسی واچ به رقابت نمی پردازند. اما با تمامی این توصیفات، گوگل خوب می داند که در حال انجام چه کاری است و باید به آینده، امید زیادی داشته باشیم. پیکسل واچ 2 به نظر می رسد که می خواهد یک قدم بالاتر از سایر ساعت های هوشمند و در مسیر درستی قرار بگیرد.
همانطور که پیشتر هم بیان نمودیم، رونمایی از این ساعت هوشمند، به احتمال زیاد در ماه اکتبر خواهد بود که همراه سری پیکسل 8 رخ می دهد. پس منتظر بمانید تا تمامی اطلاعات مرتبط با آخرین ساعت های هوشمند گوگل را برای شما شرح دهیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای