تاریخ: خرداد 28, 1401 دیدگاه: بدون دیدگاه

راه اندازی و نصب تلویزیون شیائومی

یکی از نکاتی که در خرید تلویزیون شیائومی برای مشتریان جذاب است راحتی در نصب آن است. در این مقاله قصد داریم شما را با چگونگی راه اندازی تلویزیون شیائومی آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

راه اندازی تلویزیون شیائومی

وقتی تلویزیون شیائومی به دست شما می رسد معمولا با یک کارتن کاهی رنگ مواجه خواهید شد. با توجه به طراحی قرارگیری تلویزیون در کارتن بهتر است برای خارج کردن تلویزیون از کارتن دو نفره اقدام کنید.

نصب پایه های تلویزیون شیائومی

پایه های تلویزیون شیائومی معمولا از جنس فولاد با رنگ براق است که نصب راحتی دارد. بهتر است تلویزیون را به صورت افقی قرار دهید و پایه ها را که هر کدام با دو پیچ(بسته به مدل های مختلف ممکن است متفاوت باشد) به بدنه وصل می شود را نصب کنید.

پایه های تلویزیون شیائومی

 

همانطور که در تصویر می بینیم دکمه پاور در زیر قاب پایینی گنجانده شده، ما بعد از اینکه پایه ها را نصب کردیم دکمه پاور را می زنیم تا تلویزیون را روشن کنیم. حالا نوبت راه اندازی کنترل تلویزیون شیائومی است. دکمه دایره و دکمه Mi را همزمان فشار می هیم تا کنترل را ست کنیم.

ظاهر و تعداد دکمه ها در ریموت تلویزیون های شیائومی در مدل های مختلف شاید متفاوت باشد. ولی دکمه Mi در همه آنها مشترک است و وجود دارد.

چگونه تلویزیون هوشمند شیائومی را به اینترنت وصل کنیم؟

برای اتصال تلویزیون شیائومی به اینترنت بعد از وارد شدن به بخش تنظیمات (Settings) و در قسمت وای فای باید شبکه های در دسترس را مشاهده کنید. شبکه مورد نظر خود را انتخاب کرده و به آن متصل شوید.

تبدیل کردن گوشی به کنترل بعد از راه اندازی تلویزیون شیائومی

شما برای اینکار نیاز دارید برنامه Mi Remote را از App Store دانلود کنید و روی گوشی خود نصب کنید. با نصب این برنامه شما به راحتی می توانید تمام کارهایی که با کنترل تلویزیون انجام می دهید را انجام دهید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای