تاریخ: اردیبهشت 26, 1401 دیدگاه: بدون دیدگاه

جارو شارژی بهتر است یا جاروبرقی

یکی از حائز اهمیت ترین پرسش هایی که بیشتر خریداران جارو آن را طرح می نمایند، این می باشد که کدام یک از جارو ها بهتر است! جارو شارژی بهتر است یا جاروبرقی! جارو شارژی نسبت به جاروبرقی چه مزیت هایی را شامل میشود؟ حال مزیت های جاروبرقی نسبت به جارو شارژی چه می باشد؟

نگاهی به جاروبرقی و جارو شارژی؛

جاروبرقی و جارو شارژی تحت عنوان دو وسیله بسیار پرکاربرد برای تمیز نمودن و گردگیری خانه به شمار می رود. هر یک از این گونه جاروها برای موقعیت خاصی مناسب خواهند بود و از این جهت بهتر می باشد در ابتدا برخی از معیارها را در نظر بی انگارید و در وهله پس از آن جاروبرقی و جارو شارژی مدّنظر و مورد نیاز خود را تهیه بنمایید. در ابتدای مسیر لازم است با معیارهای حائز اهمیت در خرید جارو شارژی و نیز نکات بسیار مهم در خرید جاروبرقی آشنا گردید. توانمندی مناسب و مطلوب دستگاه، جنس بدنه جارو شارژی و نیز قابل شستشو بودن فیلتر، سری های متنوع و متعدد دستگاه، آسانی در موضوع تخلیه نمودن مخزن جارو شارژی از جمله حائز اهمیت ترین نکاتی می باشد که در خرید جارو شارژی لازم است مورد نظر قرار بدهید. در تهیه جاروبرقی نیز باید توان و قدرت محصول، مقدار صدای دستگاه، وزن به همراه طول سیم، کیفیت و مرغوب بودن فیلتراسیون، گارانتی و خدمات بعد از فروش را مورد نظر بگیرید.

جارو شارژی و جاروبرقی و دنیای آن ها؛

جارو شارژی از به هنگامی که به سمت و سوی بازار روانه شده است، مورد استقبال بسیاری از جانب افراد واقع شده است و به خوبی توانسته است جای خود را در دل بازار به دست آورد. جارو شارژی دارای مزیت های بیشماری است. از جمله این که سرعت عمل بالایی به خود اختصاص میدهند، به آسانی قابل جا به جایی می باشند. دارای مصرف برق بسیار پایینی هستند و نیز فضای بسیاری از خانه شما را به خود اختصاص نمی دهند.   حال از سویی نبود سیم در جارو شارژی منجر شده است که شما بتوانید از این دستگاه ها در شرایط هایی که برق نیست، استفاده بنمایید. البته که این قبیل از جارو ها دارای معایب مخصوص به خود نیز هستند. برای مثال؛ ظرفیت کیسه نیز عمر باتری آن ها دارای برخی از محدودیت ها است. در عین حال، جارو برقی با وجود صدای بسیار بلند و مصرف برق بسیار که دارند، تحت عنوان بهترین محصول در راستای تمیز نمودن خانه شناخته می شوند. چرا که این وسیله داری موتور قدرتمند بوده و نهایتاً قدرت مکش بسیار بالایی نیز دارد.

 

جارو شارژی و جاروبرقی و دنیای آن ها؛

استفاده از جاروبرقی برای چه فضاهایی مناسب است!

اگر که فضای خانه شما بزرگ است و یا ریخت و پاش بسیاری دارید، می توانید در راستای خرید یک جاروبرقی اقدام بنمایید. جاروبرقی در مقایسه با جارو شارژی که در قسمت فوقانی متن آن را به شما معرفی نمودیم، به خوبی از پس جمع نمودن گرد و خاک و کثیفی ها بر خواهد آمد. البته لازم است که شما در زمان خرید این محصول به قدرت مکش و توان موتور توجه لازم را داشته باشید. این محصولات در دو گونه پاکت دار و بدون پاکت تولید می گردند. مدل های پاکت دار نیازی در راستای تمیز نمودن مداوم و پی در پی مخزن را ندارند. حال در این مدل ها به نسبت مدل های بدون پاکت، بهداشت و سلامت بسیار بیشتر رعایت می شود. البته که در نمونه های پاکت دار، باید پاکت جاروبرقی به گونه مداوم عوض بشود. حال آن که در نمونه های بدون پاکت نیازی در راستای خرید پاکت نوین نخواهد بود. نیز از سویی شما می توانید به آسانی از پر شدن مخزن مطلع بشوید. ما استفاده از جاروبرقی بدون پاکت را برای اشخاص مبتلا به آلرژی و آسم پیشنهاد نمی نماییم.

استفاده از جارو شارژی برای چه فضاهایی مناسب است!

جارو شارژی برای استفاده در فضاهای کوچک بسیار مناسب خواهد بود. البته شما با خرید این دست از جارو ها نباید انتظار داشته باشید که تمامی خانه را می توانید جارو نمایید. اگر که شما در جارو نمودن سطوح صاف، کنج و کناره ی دیوار و مناطقی که در دسترسی دشوار و سخت است، مشکل دارید، می توانید در راستای خرید جارو شارژی اقدام بنمایید. پس شما می توانید در راستای تمیز نمودن؛ اتومبیل خود، قسمتی از اتاق خواب، روکش مبلمان بر روی خرید جارو شارژی حساب باز نمایید.

 

دوستان عزیز با تفاسیر صورت گرفته در قسمت فوقانی متن به نظر شما جارو شارژی بهتر است یا جاروبرقی!

استفاده از جارو شارژی برای چه فضاهایی مناسب است!

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای