تاریخ: خرداد 22, 1401 دیدگاه: بدون دیدگاه

تفاوت اندروید باکس و دانگل

یکی از دغدغه های افراد در دنیای ارتباطات، انتقال تصاویر با حجم و کیفیت مناسب می باشد. امروزه شما می توانید با استفاده از روش های مختلفی به انتقال یا ارسال تصاویر بپردازید؛ لذا ابزار آلات الکترونیکی فراوانی در این جهت تولید شده اند.

برترین ابزار هایی که به روش بی سیم فایل های تصویری و ویدیویی را انتقال می دهند؛ اندروید باکس و دانگل می باشد. در ساخت این دو ابزار ، از تکنولوژی های متفاوتی استفاده شده است. به همین خاطر ساز و کار متفاوتی دارند.

در مقاله پیش رو به صورت مفصل در رابطه با تفاوت های اندروید باکس و دانگل توضیح داده شده است؛ اگر به دنبال اطلاعات موثقی در مورد این دو دستگاه هستید، این مقاله را از دست ندهید.

تفاوت اندروید باکس و دانگل-وب سایت موبونیاز

اندروید باکس چیست؟

دنیای ارتباطات بسیار مدرن و بروز می باشد، لذا در آن از تکنولوژی های بروزی استفاده می شود. صنعت ارتباطات، صنعتی پر از شگفتی و جذابیت می باشد؛ زیرا تمامی ابزار آلاتی که در این عرصه استفاده می شود، از برترین فناوری های دنیا تشکیل شده اند.

یکی از ابزار آلات مهم در شبکه ها، اندروید باکس است. اندروید باکس، یکی از نوآوری های جدید صنعت ارتباطات می باشد، که به صورت بی سیم فعالیت می کند. قدرت این محصول در انتقال فایل های تصویری و ویدئویی مناسب است، اما برای این که به موبایل متصل شود؛ بایستی حتما از مودم به عنوان رابطی بین اندروید باکس و سیستم استفاده شود.

اندروید باکس، همانطور که از نامش نیز مشخص است؛ برای سیستم های اندروید استفاده می‌شود‌‌.  اندروید باکس، برای برنامه هایی که سیستم عامل شان اندروید است؛ بسیار مناسب می باشد.

اگر از اندورید باکس برای سیستم جاوا، اپل یا ویندوز استفاده کردید؛ حتما باید برنامه ی پشتیبان آن را نصب کنید، تا در حین انتقال تصاویر و ویدئو ها خطایی رخ ندهد.

اندروید باکس چیست؟-وب سایت موبونیاز

 

 

 

دانگل چیست؟

یکی از ابزار های بی سیم که برای انتقال تصاویر استفاده می شود؛ دانگل است. دانگل برترین تجهیز در شبکه ها می باشد؛ لذا با اغلب سیستم ها سازگار است و از نظر قدرت فوق العاده می باشد.

دانگل از نظر سیستم بسیار بروز است. این تجهیز برای متصل شدن به دستگاه ها به هیچ ابزاری نیاز ندارد؛ چرا که به صورت مستقیم از طریق نقطه اتصال یا وای فای به سیستم مورد نظر وصل می شود. به دلیل این که رابطی بین دستگاه و سیستم وجود ندارد؛ هیچ نویزی نمی تواند به ارتباط دانگل و موبایل یا کامپیوتر لطمه بزند. به همین خاطر، تصاویر با بالاترین کیفیت منتقل می شود.

دانگل با این که کوچک است؛ اما تکنولوژی آن بسیار پیچیده و قدرتمند می باشد. به همین علت، توانایی بالایی در انتقال فایل های تصویری دارد. این ابزار، یکی از شگفتی های صنعت شبکه می باشد؛ چرا که در کمترین بازه زمانی، حجم عظیمی از فایل های تصویری و ویدئویی را منتقل می کند.

هیچ نویزی سبب مختل شدن فعالیت این ابزار نمی شود. دانگل در هر شرایطی به فعالیتش ادامه می دهد؛ تا فرد بتواند از زمانش به بهترین شکل ممکن لذت ببرد.

دانگل چیست؟-وب سایت موبونیاز

 مهم ترین تفاوت های اندروید باکس و دانگل

  1. روش اتصال به سیستم ها:

همانطور که در مطالب پیش نیز گفته شد، دانگل به صورت مستقیم از طریق وای فای به سیستم ها متصل می شوند؛ اما برای متصل کردن اندروید باکس بایستی حتما از یک مودم پر قدرت استفاده کنید.

  1. سرعت انتقال:

سرعت انتقال اندروید باکس کم تر از دانگل می باشد. لذا قدرت مودم، بر عملکرد اندروید باکس تاثیر می گذارد.

  1. تکنولوژی:

تکنولوژی دانگل بروز تر از اندروید باکس می باشد. دانگل از تمام سیستم ها پشتیبانی می کند. به همین خاطر نیاز به هیچ برنامه پشتیبانی برای متصل شدن به سیستم های مختلف ندارد. اما اندروید باکس این طور نیست؛ بایستی حتما برنامه پشتیبان هر سیستم را نصب شود، تا خللی در ساز و کارش به وجود نیاید.

  1. قیمت:

قیمت دانگل بیشتر از اندروید باکس است؛ چرا که از نظر قابلیت و عملکرد بهتر از اندروید باکس هستند. به همین خاطر در بازار با قیمت بالا تری به فروش می رسند.

 مهم ترین تفاوت های اندروید باکس و دانگل-وب سایت موبونیاز

سخن آخر

اگر سرعت و کیفیت فایل های تصویری برای تان مهم و با اهمیت است؛ حتما باید از ابزار آلاتی هم چون اندروید باکس و دانگل استفاده کنید. این دو ابزار، کیفیت و حجم فایل های تصویری را مدیریت می کنند و در نتیجه با بالاترین وضوح آن را منتقل می کنند.

از بین این دو دستگاه، دانگل بهتر است؛ چرا که در برابر نوسانات الکتریکی مقاوم می باشد. به همین دلیل، در بالا ترین سرعت فایل های تصویری را به دستگاه مورد نظر ارسال می کنند.

بهترین محصولات را با قیمتی مناسب در فروشگاه اینترنتی موبونیاز پیدا کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای