بهترین هدست برای تولید محتوا

فضای مجازی و در حقیقت تکنولوژی هر روزه مسیری جدیدی را در حال طی نمودن است. امروزه تولید محتوا به یک شیوه برای کسب درآمد تبدیل شده است  و در نتیجه طبیعی است که بسیار مورد توجه قرار گیرد. ولیکن آنچه اهمیت دارد تولید محتوا با کیفیت می باشد و این مورد در گِرو برخورداری از تجهیزات و تکنولوژی حرفه ای می باشد.  هدست ها یکی از بهترین تجهیزاتی می باشد که می تواند در حیطه تولید محتوای ویدئویی کمک شایانی به شما نماید.  داشتن یک انتخاب درست در خرید بهترین هدست برای ایجاد محتوا توجه به چند ویژگی مهم می باشد. برای مثال یکی از این المان ها بهره گیری از یک میکروفون  قدرتمند به همراه امکان برنامه ریزی آن به وسیله نرم افزار می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به تفصیل بهترین هدست برای تولید محتوا بپردازیم.

بهترین هدست برای تولید محتوا-وب سایت موبو نیاز

ویژگی های یک هدست تولید محتوا

در ابتدا بایست با ویژگی های یک هدست تولید محتوا آشنا شوید تا بتوانید کار خود را حرفه ای تر پیش ببرید. در ادامه برخی از این عوامل را برایتان شرح داده ابم.

مهم ترین فاکتور کیفیت صدا

زمانی که شما به تولید محتوا مشغول هستید اولین موردی که بایست مورد توجه قرار دهید و سبب می گردد کیفیت کار شما بهبود یابد کیفیت صدا می باشد. زمانی که یک هدست با کیفیتی تهیه می کنید حتی در زمان انجام کوچک ترین کار یعنی گوش دادن موسیقی متوجه کیفیت صدای دریافتی خواهید بود. چنین هدستی بیس عمیقی از صدا را به گوشتان خواهد رساند. این موضوع در زمان بازی بسیار اهمیت دارد و مفید خواهد بود. چرا که می توانید به کمک یک هدست با میکروفون با کیفیت صدای پای دشمنان را بشنوید. در نتیجه با همه ای این تفاسیر این نتیجه حاصل می گردد که در زمان خرید به فاکتور های مهمی اعم از درایو هدست، داینامیک رنج و…که در کیفیت صدا تاثیر دارد توجه کنید.

مهم ترین فاکتور کیفیت صدا-وب سایت موبونیاز

راحتی مهم ترین عامل انتخاب هدست تولید محتوا که در استفاده طولانی مدت بسیار اهمیت دارد

معمولا برای ایجاد یک تولید محتوای با کیفیت بایست ساعت ها وقت گذاشت در نتیجه این موضوع یعنی راحتی در استفاده در طولانی مدت برای استریمر ها بسیار اهمیت دارد. هدستی را بایست تهیه کنید که مجهز به بالشتک های نرم و ارگونومیک باشد. یکی دیگر از مواردی که در استفاده طولانی مدت اهمیت می یابد سبک بودن هدست می باشد. همچنین برخی از کمپانی ها هدست های طراحی کرده اند که از انعطاف پذیری بالای برخوردار می باشد و قابلیت این را دارد به شکل گوش در آید. از اینرو به راحتی بر روی گوش قرار می گیرد و احساس ناراحتی در گوش به وجود نمی آورد.

هدست تولید محتوا Logitech G433

مجموعه لاجیتک همواره بر تولید محصولات با کیفیت تاکید داشته است. Logitech G433 یک هدست در دسته محصولات گیمینگ قرار می گیرد که به دلیل کیفیت بالا و ظاهر نوینی که دارد می تواند برای تولید محتوا و استریم استفاده گردد. این هدست مجهز به درایو چهل میلی متری مختص خود با نام PRO_G می باشد که به لطف همین قابلیت صدای بسیار جزئی و دقیق را در اختیارتان قرار می دهد. هدست Logitech G433  امکان پخش صدای سه بعدی و همچنین ۷.۱ کاناله را برخوردار می باشد.

هدست تولید محتوا Logitech G433-وب سایت موبونیاز

هدست بی‌سیم لاجیتک مدل G933

دیزاین این هدست به شکل مربعی شکل بوده و در نگاه اول ممکن است بزرگ به نظر آید در نتیجه بهتر است قبل از خرید هدست لاجیتک این مورد را بررسی کنید. ولیکن این نکته را خاطر نشان کنیم کا  قابلیت و امکاناتی که برایتان مهیا می سازد آن را پوشش می دهد. دارای جک ۳.۵ میلی متری بوده که مجهز به میکروفون با امکان حذف نویز می باشد.

هدست بی‌سیم لاجیتک مدل G933-وب سایت موبونیاز

 

هدست بی‌سیم استیل‌سریز مدل Arctis 7P

اگر در زمینه گیمینگ فعالیت کرده باشید بدون شک با برند استیل سریز آشنایی دارید. این برند حرف اول را در گیمینگ می زند.  در نتیجه مسلم است هدست بی‌سیم استیل‌سریز مدل  Arctis 7P به خوبی می توان در تولید محتوا عملکرد بالای داشته باشد. یک هدست پشت بسته بوده در نتیجه هیچ گونه صدای از محیط به گوش تان نخواهد رسید. میکروفون این هدست از نوع جمع شونده بوده و ویژگی حذف نویز را در خود جای داده است.

کلام پایانی

در این مقاله از موبو نیاز تلاش ما بر این بود تا اطلاعات مفیدی را در خصوص بهترین هدست برای تولید محتوا در اختیار تان قرار دهیم.  در زمان خرید تلاش کنید هدست را خریداری کنید که مطابق با نیاز شما باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای