بهترین شارژر فندکی 100 واتی در سال 2023

آیا می خواهید با سرعت 100 وات و یا بیشتر در ماشین خود به شارژ کردن بپردازید؟ در اینجا تعدادی از بهترین USB-C شارژرهای 100 واتی و سریعتر خودرو که موجود هستند را معرفی خواهیم کرد.
اگر چه ما شاهد نوآوری های بسیار شگفت انگیزی در فضای خودرو هستیم اما باید این واقعیت را پذیرفت که شارژر خودرو بسیار دست کم گرفته شده است. این موارد و دستگاه ها کلا وجود خارجی نداشتند تا این که به یک عنصر اصلی در هر اتومبیلی تبدیل شدند. تولید آن ها عاملی در تقویت سبک زندگی ما می باشد به طوری که حتی زمان اضافه ای برای قدردانی از آن ها نداریم.
اگر به عنوان یک فرد تازه کار شناخته می شوید و باید گجتی همچون لپ تاپ خود را در اتومبیل شارژ نمایید، بدون شک شگفت زده خواهید شد از تعداد زیاد گزینه های شارژری که می توان به شما معرفی کرد. اما ما اینجا هستیم تا این کار برای شما آسان تر شود و تا حدودی شما را راهنمایی کنیم که بهترین انتخاب را داشته باشید.
توجه داشته باشید که اگر نیاز به شارژ لپ تاپ، تلفن، تبلت و یا حتی گجت های جدید و بزرگی که در بازار موجود هستند دارید، به توان خروجی بالایی از شارژر نیازمند هستید. در لیست ما می توانید شارژرهای USB-C انگشت شماری را مشاهده کنید که فوق العاده مطمئن هستند. این شارژرها می توانند از توان خروجی 100 وات و یا بیشتر حمایت کنند و برای این که بتوانید به شارژ سریع در حال حرکت بپردازید، فوق العاده محسوب می شوند. این که یک شارژر بتواند همزمان چند دستگاه را شارژ کند، عالی نیست؟ پس لیست زیر را مطالعه بفرمایید.

شارژر فندکی Baseus 160w

BASEUS یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید لوازم جانبی همچون شارژر فعالیت دارد. شاید تا به حال از خود پرسیده باشند که تا چه زمانی می توانند به تولید شارژر بپردازند، و بر اساس این مدل شارژری که تولید کردند، می توانند به اثبات این امر بپردازند . در واقع، هیچ محدودیتی در انجام این کار ندارند. در هر زمانی می توانند یک تولید جدید را به بازار معرفی کنند.
این شارژر خودرو تا 160 وات توان خروجی را از 3 پورت در مجموعه پشتیبانی می کند. 2 پورت USB-C1 و USB-C2 و توزیع برق بین آن ها به این صورت خواهد بود که USB-C1,2 هریک توان 30 وات خروجی دارند. USB-A حداکثر توان 100 واتی داراست. این میزان از انرژی برای شارژ نمودن یک لپ تاپ بزرگ در حال حرکت کافی است. یک چیزی شبیه به مک بوک پرو 16 اینچی بوده که با شارژر به این صورت مشکلی ندارد. لپ تاپ، تلفن، تبلت و یا هر چیز دیگری که دارید را می توانید با این شارژر، مورد شارژ قرار دهید.
زمانی که از استانداردهای شارژر صحبتی می کنیم، باید بدانید که این شارژر از USB PD 3.0 و PPS و QUICK CHARGE 5.0 پشتیبانی می کند. این موارد تقریبا تمامی استانداردهای رایج و شناخته شده ای است که تحت پوشش قرار می گیرد. این شارژر بایستی بتواند با هر نوع دستگاهی کار کند و آن را با سرعت کامل مورد شارژ قرار دهد.
با وجود خروجی 160 واتی، این شارژر هنوز هم کوچک به نظر می رسد. فضای زیادی را اشغال نمی کند و در صورتی که تمایل زیادی به شارژ گجت های خود در حال حرکت داخل اتومبیل دارید، می توانید سر این شارژر هزینه کنید. به این ترتیب یک شارژر در کیفیت بالا خواهید داشت.

شارژر فندکی Jowua 100w

این نوع از شارژر را در تبلیغات مرتبط با وسایل نقلیه ای همچون تسلا مشاهده کرده ایم، اما باید بدانید که با هر خودرویی می تواند سازگاری داشته باشد. حتی خودروهای گازسوز را هم ساپورت می کند و کارایی خوبی خواهد داشت. یکی از نکات مهمی که در رابطه با این شارژر وجود دارد، سادگی طراحی آن است. هیچ پورت اضافی را روی آن نخواهید دید و دارای یک پورت USB-C1 است و قادر می باشد تا 100 وات برق را در هر زمان که نیاز است، خارج کند. پورت USB-A از شارژ سریع پشتیبانی می کند و می تواند تا 18 وات خروجی داشته باشد.
یک چیز را بایستی در نظر داشته باشید که این شارژر فقط از پروتکل USB-PD پشتیبانی می کند. بنابراین حداکثر سرعت را فقط با دستگاه های سازگار ارائه می دهد. دستگاه های سامسونگ از شارژ سریع با استفاده از پروتکل PPS پشتیبانی می کنند، اما شارژر سرعت بالایی را ارائه نمی دهد باز هم می توانیم آن را سریع بدانیم.
اگر از هر دو پورت دستگاه با هم استفاده کنید، بدیهی خواهد بود که برق تقسیم می شود. پورت USB-V قادر به خروج 45 وات برق خواهد بود در حالی که پورت USB-A تا 18 وات خواهد رسید. شارژ کردن به تنهایی خود یک داستان جداگانه دارد، اما این که شارژر بتواند از دستگاه های شما به خوبی محافظت نماید هم بسیار مهم است. به لطف وجود سیستم ایمنی چند منظوره حرفه ای می توانید به آسانی از تمامی دستگاه هایی که دارید، محافظت خوبی داشته باشید.
یک دستگاه مینیمال، سریع و فوق العاده قوی است که ویژگی های منحصر به فردی در این دستگاه کوچک جمع نمودند. قیمت آن قطعا ارزان نخواهد بود آن را برای کاربران تسلا تبلیغ می کنند در حالی که قابلیت استفاده در هر اتومبیلی را دارا است.

شارژر ماشین Ugreen 130w

اگر قرار باشد نسبت به معرفی برند دیگری بپردازیم که محصولات را می تواند به خوبی مورد شارژ قرار دهد، قطعا UGREEN خواهد بود. این شارژر هم باید در همین لیست قرار بگیرد. این محصول مخصوص شارژ سریع در حین حرکت است. 2 پورت USB-C بر روی این دستگاه وجود دارد که یکی از آن ها می تواند 100 وات برق تولید کند در حالی که دیگری حداکثر تا 30 وات توانایی تولید برق دارد.
برای این که بتوانیم یک ایده از میزان سرعت این دستگاه بدهیم، می توانید یک مک بوک پرو را با سرعت کامل 100 وات شارژ کنید. در حالی که دستگاهی همچون IPAD با سرعت 30 وات به شارژ 100 درصدی خود می رسد. این به معنای سرعت فوق العاده زیاد آن است. یک کار فوق العاده UGREEN، قرار دادن یک پورت USB-A در وسط دستگاه می باشد. با استفاده از پروتکل SCP می توانید از آن درگاه USB-A تا 22.5 وات هم انتظار داشته باشید.
با صحبت از پروتکل ها باید بدانید که این شارژر از USB PD 3.0, 2.0 و QUICK CHARGE 4.0, 3.0 برخوردار است. با وجود به کار بردن پروتکل های PPS، SCP و AFC دستگاه به طرز هوشمندانه ای می کند. بنابراین این امکان وجود دارد تا هر دستگاهی که قصد شارژ آن را دارید، متصل کرده و در صورت لزوم، سریع ترین سرعت ممکن را از آن دریافت نمایید.
این شارژر ارزش خرید بالایی دارد و در صورتی که دنبال یک محصول باکیفیت هستید که ویژگی های ایمنی خوبی داشته باشد، می توانید همه آن ها را در این محصول پیدا کنید.

شارژر فندکی اتومبیل Baseus 100w

این مدل هم از دیگر شارژرهای تولیدی برند بیسئوس است که البته ویژگی جالبی را در آن تعبیه کردند. این ویژگی در هیچ یک از محصولات دیگر مشاهده نشده است. یک صفحه نمایش داخلی در آن تعبیه نمودند و می تواند هر چیزی که به آن فکر کنید را برای شما شارژ کند. اگر از هر دو پورت موجود در آن استفاده کنید، به ترتیب بین 60 وات و 30 وات را خواهید داشت که بین USB-C و USB-A تقسیم می شود.
صفحه نمایش میان پورت های USB-C و USB-A قرار دارد. میزان ولتاژ را به نمایش می گذارد. بر اساس آن می توانید زمان واقعی میزان شارژ دستگاه متصل را بدانید. این ویژگی به شما کمک خواهد کرد تا ببینید که دستگاه شما با چه سرعتی شارژ می شود. این مورد می تواند فوق العاده شگفت انگیز باشد که افزایش 80 و 100 درصدی شارژ لپ تاپ و یا هر دستگاه دیگری که دارید را ببینید.
با کمک این شارژر، می توانید دستگاه های بسیاری را مورد شارژ قرار دهید. بزرگترین مک بوک پرو و یا رایانه های شخصی، همه و همه می توانند به این ترتیب شارژ شوند. این یک شارژر عالی است و سرعت و قیمت خوبی هم دارد.

شارژر فندکی Otao 165w

ما تمایل داریم تا تمامی کارها در سریع ترین زمان ممکن انجام شوند. این شارژر 165 واتی است و فقط 5 وات از سریع ترین شارژری که اینجا معرفی کردیم، سریع تر می باشد. اما اگر شما به دنبال این هستید که سریع ترین مدل را بیابید، پس بفرمایید. این شارژر از یک پورت USB-C و دو پورت OTAO برخوردار است. در صورتی که با هر بار استفاده، تنها به شارژ یک دستگاه بپردازید، USB-A می تواند تا 140 وات و USB-C تا 35 وات ارائه دهد. از پورت دوم سرعتی تا 140 وات را دریافت دارید در حالی که حداکثر توان 30 وات می باشد.
اگر تمایل دارید تا در رابطه با نحوه تقسیم برق این شارژر بیشتر بدانید، با اتصال 2 دستگاه قوی به درگاه های این شارژر، اولین درگاه تا 100 وات و دومی تا 35 وات را برای شما پشتیبانی خواهد کرد. بدون شک در اختیار داشتن همچنین شارژری در ماشین شما بسیار عالی خواهد بود. پس در حین رانندگی می توانید به راحتی لپ تاپ و یا تبلت خود را شارژ نمایید. این شارژر هم تقریبا تمامی استانداردهای لازم را دارا است.
در اختیار داشتن این سرعت های بالا تنها با خرید این شارژر اتفاق می افتد و می توان قیمت آن را تا حدودی مناسب به شمار آورد. این یک سرمایه گذاری بلند مدت است که تنها یک بار انجام خواهید داد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای