تاریخ: خرداد 14, 1401 دیدگاه: بدون دیدگاه

اندروید باکس مخصوص بازی

بازی های کامپیوتری یا ویدئویی بین افراد زیادی از جامعه به خصوص نسل جوان پر طرفدار می باشند. بازی های کامپیوتری از نظر ژانر، سبک، رنگ، ساز و کار بسیار متنوع هستند. به همین خاطر نظر افراد زیادی به خصوص گیمر ها را به خود جلب کرده اند.برای گیمر ها، وضوح تصویر بسیار مهم و با اهمیت است. گیمر ها در تلاش اند به واسطه ابزار آلات مختلفی کیفیت تصویر بازی های کامپیوتری شان را بالا ببرند. برترین ابزاری که در این چند دهه اخیر مورد استقبال گیمر ها قرار گرفته، اندروید باکس می باشد.قابلیت های این اندروید باکس در بازی های ویدئویی فوق العاده است؛ چرا که تکنولوژی آن بر پایه ی سیستم بازی های کامپیوتری بنا شده است. به همین دلیل، بهترین شرایط را برای بازی گیمر ها، مهیا می کند.

اگر تمایل دارید، در خصوص قابلیت های برتر اندروید باکس مخصوص بازی های ویدئویی، اطلاعات موثقی به دست بیاورید؛ این مقاله را از دست ندهید.

اندروید باکس مخصوص بازی-وب سایت موبونیاز

اندروید باکس بازی چیست؟

در دنیای امروز، بازی های الکترونیکی بسیار پر فروش است. بازی های کامپیوتری بسیار هیجان انگیز اند. به همین خاطر بهترین وسیله برای تخلیه انرژی افراد می باشد. شاید در گذشته بازی های کامپیوتری تنها مناسب گروه سنی کودکان و نوجوانان بود؛ اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بازی های ویدئویی مناسب بزرگ سالان نیز هستند.

کنسول های گیم در بین افراد بسیار پر طرفدار هست؛ چرا که بازی های آن ها بسیار متنوع می باشد و با سلایق اکثر افراد همخوانی دارد. بهترین تجهیزی که تلویزیون و کامپیوتر شما را به یک زمین بازی تبدیل می کند؛ اندروید باکس است.

اندروید باکس قابلیت های فراوانی دارد. این دستگاه شگفت انگیز، مجموعه ای از برترین بازی های الکترونیکی رایگان می باشد. اندروید باکس به فرد این قابلیت را می دهد، که هر سیستم هوشمندی را به بهترین محیط برای بازی های ویدئویی تبدیل کند. به همین دلیل، در بازار طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.

اندروید باکس بازی چیست؟-وب سایت موبونیاز

 چگونه با اندروید باکس بازی کنیم؟

شرایط بازی در اندروید باکس راحت تر است. این نوآوری بروز، بر اغلب سیستم ها نصب می شود. به همین خاطر بازی را برای افراد لذت بخش و شیرین می کند. شما می توانید با استفاده از اندروید باکس، تمام بازی هایی که برای سیستم اندروید، طراحی شده اند را بازی کنید.

بازی های اندروید باکس نیز مانند دیگر کنسول ها، رقابتی و هیجان انگیز است. گیمر ها می توانید بر حسب سلیقه هر کدام از بازی های اندرویند را به واسطه اندروید باکس انجام دهند. برای این که بتوانید از طریق اندروید باکس، بازی کنید. باید اول سیستم مورد نظر تان را به تجهیز مجهز کنید.

اجرا سازی اندروید باکس راحت است، لذا ابزار آلات جانبی آن کم است و همین طور نصب آن سخت نیست.  پس از این که اندروید باکس را به تلویزیون، موبایل یا کامپیوتر متصل کردید. حال هیجان بازی شروع می شود؛ چرا که الان محیط بازی مهیا است.

پس از این که گیم دلخواه تان را انتخاب کردید؛ می توانید با استفاده از دسته، بازی را انجام دهید. البته برای این که در حین بازی، دستگاه ارور ندهد. بهتر است،  برنامه های پشتیبان بازی را بر اندروید باکس نصب کنید.

اندروید باکس، از تکنولوژی پیشرفته ای ساخته شده است. این ابزار پیشرفته از تمامی برنامه های پشتیبان اندروید پیروی می کند، تنها بازی هایی را نمی تواند اجرا سازد؛ که در بازار برای آن پشتیبان وجود ندارد. به همین دلیل، از نظر کارایی و عملکرد با کنسول های گیم محبوب برابری می کند.

 چگونه با اندروید باکس بازی کنیم؟-وب سایت موبونیاز

محدودیت های اندروید باکس

  • اغلت بازی های اندروید از نوع گیم های لمسی هستند. این ساختار و شکل بازی های اندروید باعث شده اجرا سازی آن در اندروید باکس سخت و مشکل باشد. اما نگران نباشید، چرا که برای رفع این محدودیت، برنامه های شبیه ساز مختلفی به بازار عرضه شده است. گیمر ها می توانند به واسطه برنامه های شبیه ساز، عملیات لمسی بازی ها را بر دسته ها اجرا سازند.
  • سیستم برخی از بازی ها در اندروید باکس جواب نمی دهد. شما می توانید برای رفع این محدودیت از بازی های مشابه آن استفاده کنید. طراحان بازی های کامپیوتری از یک بازی چندین نوع طراحی می کنند، تا بر رونق بازار فروش شان بیفزایند.
  • عمودی یا افقی بودن بازی ها یک محدودیت برای اندروید باکس است. این محدودیت برای اکثر بازی های اندروید وجود دارد؛ چرا که اندوید باکس تنها توانایی نمایش افقی گیم ها را دارد. اما نگران نباشید، زیرا بازی های اندروید بهینه شده اند.
  • محدودیت های اندروید باکس-وب سایت موبونیاز
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای